Sportovní areál Kolomuty


 

Nohejbal - Okresní soutěž 2018

Okresní soutěž 2018           

pořadítýmzápasyvýhryprohryskórebody
-.TJ Semčice "C"----:--
-.Dobrovice----:--
-.NK Boseň----:--
-.NK Benátky nad Jizerou----:--
-.Sportovní areál Kolomuty----:--
-.TJ Sokol Bradlec----:--
-.TJ Záryby----:--
-.SK Nohejbal Hlavenec "B"----:--



Oficiální hrací den je úterý.

Oddíly TJ Záryby, NK Boseň a NK Benátky nad Jizerou mají hrací den pro svá domácí utkání středu.

 

1.kolo - 24.-25.4.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- TJ Semčice "C"

NK Boseň -:- TJ Sokol Bradlec

SA Kolomuty -:- TJ Záryby

Dobrovice -:- NK Benátky nad Jizerou

 

2.kolo - 1.-2.5.

TJ Sokol Bradlec -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Semčice "C" -:- NK Boseň

NK Benátky nad Jizerou -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- Dobrovice

 

3.kolo - 8.-9.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- TJ Záryby

NK Boseň -:- NK Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty -:- TJ Semčice "C"

Dobrovice -:- TJ Sokol Bradlec

 

4.kolo - 15.-16.5.

NK Benátky nad Jizerou -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Záryby -:- NK Boseň

TJ Sokol Bradlec -:- SA Kolomuty

TJ Semčice "C" -:- Dobrovice

5.kolo - 22.-23.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- Dobrovice

NK Boseň -:- SA Kolomuty

NK Benátky nad Jizerou  -:- TJ Semčice "C"

TJ Záryby -:- TJ Sokol Bradlec

 

6.kolo - 29.5.

SA Kolomuty -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

Dobrovice -:- NK Boseň

TJ Sokol Bradlec -:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice "C"-:- TJ Záryby

 

7.kolo - 5.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- NK Boseň

SA Kolomuty -:- Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Záryby

TJ Sokol Bradlec -:- TJ Semčice "C"

 

8.kolo - 12.-13.6.

TJ Semčice "C"-:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Sokol Bradlec -:- NK Boseň

TJ Záryby -:- SA Kolomuty

NK Benátky nad Jizerou -:- Dobrovice

 

9.kolo - 19.-20.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- TJ Sokol Bradlec

NK Boseň -:-TJ Semčice "C"

SA Kolomuty -:- NK Benátky nad Jizerou

Dobrovice -:- TJ Záryby

 

10.kolo - 26.-27.6.

TJ Záryby -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

NK Benátky nad Jizerou -:- NK Boseň

TJ Semčice "C"-:- SA Kolomuty

TJ Sokol Bradlec -:- Dobrovice

 

11.kolo - 28.-29.8.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- NK Benátky nad Jizerou

NK Boseň -:- TJ Záryby

SA Kolomuty -:- TJ Sokol Bradlec

Dobrovice -:-TJ Semčice "C"

 

12.kolo - 4.-5.9. od 16:00 hod.

Dobrovice -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

SA Kolomuty -:- NK Boseň

TJ Semčice "C"-:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Sokol Bradlec -:- TJ Záryby

 

13.kolo - 11.-12.9. od 16:00 hod.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- SA Kolomuty

NK Boseň -:- Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Sokol Bradlec

TJ Záryby -:- TJ Semčice "C"

 

14.kolo - 18.-19.9. od 16:00 hod.

NK Boseň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

Dobrovice -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice "C"-:- TJ Sokol Bradlec