Nohejbal

Okresní soutěž 2018

pořadí              tým                                  zápasy    výhry    prohry    skóre    body
     1.                 TJ Semčice "C"                     7            7            0         33:16       14
     2.                Sportovní areál Kolomuty    7            6             1         32:17       12
     3.                TJ Záryby                              7            4            3         27:22       8
     4.                Dobrovice                             7            3            4         24:25      6
     5.                TJ Sokol Bradlec                  7            3             4         21:28      6
     6.                SK Nohejbal Hlavenec "B"   7            3             4        22:27      6
     7.                 NK Benátky nad Jizerou      7            2            5        23:26      4
     8.                NK Boseň                             7            0             7        14:35       0

Oficiální hrací den je úterý.

Oddíly TJ Záryby a NK Benátky nad Jizerou mají hrací den pro svá domácí utkání středu.

1.kolo - 24.-25.4.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" 2:5 TJ Semčice "C"

NK Boseň 3:4 TJ Sokol Bradlec

SA Kolomuty 5:2 TJ Záryby

NK Benátky nad Jizerou 3:4 Dobrovice

2.kolo - 1.-2.5.

TJ Sokol Bradlec 4:3 S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Semčice "C" 5:2 NK Boseň

NK Benátky nad Jizerou 3:4 SA Kolomuty

TJ Záryby 5:2 Dobrovice

3.kolo - 8.-9.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" 3:4 TJ Záryby

NK Boseň 2:5 NK Benátky nad Jizerou

SA Kolomuty 3:4 TJ Semčice "C"

Dobrovice 6:1 TJ Sokol Bradlec

4.kolo - 15.-16.5.

NK Benátky nad Jizerou 3:4 S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Záryby 6:1 NK Boseň

TJ Sokol Bradlec 3:4 SA Kolomuty

TJ Semčice "C" 5:2 Dobrovice

5.kolo - 22.-23.5.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" 4:3 Dobrovice

NK Boseň 2:5 SA Kolomuty

NK Benátky nad Jizerou 2:5 TJ Semčice "C"

TJ Záryby 4:3 TJ Sokol Bradlec

6.kolo - 29.5.

SA Kolomuty 6:1 S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

Dobrovice 5:2 NK Boseň

TJ Sokol Bradlec 4:3 NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice "C"4:3 TJ Záryby

7.kolo - 5.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" 5:2 NK Boseň

SA Kolomuty 5:2 Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou 4:3 TJ Záryby

TJ Sokol Bradlec 2:5 TJ Semčice "C"

8.kolo - 12.-13.6.

TJ Semčice "C"-:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

TJ Sokol Bradlec -:- NK Boseň

TJ Záryby -:- SA Kolomuty

Dobrovice -:- NK Benátky nad Jizerou

9.kolo - 19.-20.6.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- TJ Sokol Bradlec

NK Boseň -:-TJ Semčice "C"

SA Kolomuty -:- NK Benátky nad Jizerou

Dobrovice -:- TJ Záryby

10.kolo - 26.-27.6.

TJ Záryby -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

NK Benátky nad Jizerou -:- NK Boseň

TJ Semčice "C"-:- SA Kolomuty

TJ Sokol Bradlec -:- Dobrovice

11.kolo - 28.-29.8.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- NK Benátky nad Jizerou

NK Boseň -:- TJ Záryby

SA Kolomuty -:- TJ Sokol Bradlec

Dobrovice -:-TJ Semčice "C"

12.kolo - 4.-5.9. od 16:00 hod.

Dobrovice -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

SA Kolomuty -:- NK Boseň

TJ Semčice "C"-:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Sokol Bradlec -:- TJ Záryby

13.kolo - 11.-12.9. od 16:00 hod.

S.K. Nohejbal Hlavenec "B" -:- SA Kolomuty

NK Boseň -:- Dobrovice

NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Sokol Bradlec

TJ Záryby -:- TJ Semčice "C"

14.kolo - 18.-19.9. od 16:00 hod.

NK Boseň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec "B"

Dobrovice -:- SA Kolomuty

TJ Záryby -:- NK Benátky nad Jizerou

TJ Semčice "C"-:- TJ Sokol Bradlec